O Dewalt

 Dovolte nám v dnešním článku představit značku DeWalt, výrobce profesionální nářadí, které Vám již 86 let pomáhá a ulehčuje práci ať už na stavbách, dílnách i ve Vašich domácnostech. Nářadí DeWalt za výhodné ceny můžete nakoupit v našem e-shopu DilnaOnline.cz a to z pohodlí Vašeho domova.
Historie společnosti DeWalt

Firma DeWalt byla založena v roce 1924 Raymondem E. DeWaltem, který zdokonalením původního stroje vyvinul pilu s radiálním ramenem. Ta se potom jako univerzální dřevoobráběcí stroj stala hlavním produktem společnosti DeWalt známým jako DeWalt „Wonder-Worker“. V roce 1941, z důvodu 2.světové války, začíná pro firmu DeWalt období rychlého rozvoje, aby splňovala požadavky státních zakázek na válečné zbraně. Ke konci devadesátých let představuje DeWalt svoji první řadu přenosného elektrického nářadí. Firma DeWalt pak pilně pokračuje v rozvoji nových nástrojů, aby v roce 2001 mohla nabídnout přes 200 produktů ručního nářadí této značky.
Současnost značky DeWalt

Značka DeWalt je vyhledávána profesionálními řemeslníky po celém světě a nářadí DeWalt je v dnešní době jedničkou nejen po celé Severní Americe, ale těší se stoupající oblibě v Evropě i u nás. V posledních letech se DeWalt stal nejrychleji se rozvíjející společností na poli profesionálního elektrického nářadí.
Proč DeWalt

Pro zajištění absolutní spolehlivosti v nejtěžších podmínkách je profesionální nářadí DeWalt důsledně testováno a optimalizováno náročným používáním v praxi. Díky tomu může DeWalt přinášet osvědčené technologie i spolehlivé inovace. Typická žlutočerná kombinace barev je oblíbená pro svoji spolehlivost, přesnost, sílu a bezpečnost. Z těchto důvodů se nářadí značky DeWalt stalo synonymem záruky a kvality.
Nevíte si rady s výběrem toho pravého nářadí? Neváhejte a kontaktujte nás. Na DilnaOnline.cz Vám rádi a ochotně poradíme.

Navštivte také

Doména www.vybiramenaradi.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 52149 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.vybiramenaradi.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář