Black&Decker CD714CRESKD

 V dnešním článku o nářadí Vám představíme malou příklepovou vrtačku značky Black&Decker CD714CRESKD. Jedná se o praktickou hobby vrtačku, která Vám dobře padne do ruky a váží jen 2,5 kg. Její menší rozměry oceníte při vrtání na hůře přístupných místech a při skladování, když není prostoru nazbyt.
Black&Decker CD714CRESKD – vlastnosti

Vrtačka Black&Decker CD714CRESKD má kvalitní rychloupínací sklíčidlo pro snadnou výměnu vrtáků. Sklíčidlo pojme vráky do průměru 13 mm. Díky výkonu 710 W dobře zvládnete vrtání zdiva nebo oceli do průměru 13 mm, dřevo až do 25 mm. Příklepová vrtačka CD714CRESKD má plynulé ovládání otáček, které Vám umožní přesnější vrtání. Pokud vrtačku použijete jako elektrický šroubovák, bude se Vám hodit zpětný chod otáček. Nový mechanismus příklepu, který má 17 zubů, představuje ideální rozložení energie úderu a výkonu. Příklep je vhodný pro vrtání do zdiva a cihel.
Parametry Příklepová vrtačka Black&Decker CD714CRESKD

Parametr Popis
Příkon 710 W
Kapacita sklíčidla 13 mm
Max. průměr otvoru – dřevo 25 mm
Max. průměr otvoru – ocel 13 mm
Max. průměr otvoru – beton 13 mm
Black&Decker CD714CRESKD – balení

Vrtačka Black&Decker CD714CRESKD je standardně dodávána v kufru, který má navíc na své venkovní straně šikovnou přihrádku na různé šroubky, bity nebo vrtáky. Součástí balení je i sada 5ti vrtáků a detektor kovu, aby jste si zbytečně neotupili vrtáky o nenádálou překážku třeba v podobě traverzy při vrtání do zdi nebo nejiskřili při navrtání elektrických vodičů. Jedná se o ruční detektor kovu Black&Decker BDS200 pro zjištění potrubí a vodičů pod napětím, který Vás při zjištění nevhodné překážky upozorní zvukovým i vizuálním signálem.
Závěr
Black&Decker CD714CRESKD je malá praktická vrtačka s moderním desingem, která vyniká výborným poměrem cena/výkon. Snadno Vám padne do ruky a využijete ji pro veškeré kutiské práce, kde je třeba vrtat s příklepem i bez něho, něco utáhnout či povolit. Vrtačka Black&Decker CD714CRESKD Vám bude dobrým a spolehlivým pomocníkem.
 

Navštivte také

Doména www.vybiramenaradi.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 52149 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.vybiramenaradi.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář